Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan villanykapcsoló,...

Létezik olyan villanykapcsoló, amit ha felkapcsolok visszaáll az eredeti állapotára?

Figyelt kérdés

Tehát nekem igazából egy olyan gombra lenne szükségem ami teljes mértékben egy villanykapcsolóra hasonlít. Ezt programhoz tenném, szóval ha kap egy impulzust akkor felkapcsol a lámpa, de ha eleve fel van kapcsolva akkor az impulzus hatására lekapcsol a lámpa.

Ez azért lenne jó, mert akkor tudnám szoftveresen is kapcsolni a lámpámat.

Rugós villanykapcsoló?

Tudtuk nekem linkelni egyet? Vagy hogy keressek rá? Mi a rendes neve?


2017. nov. 16. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csengőkapcsoló.
2017. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D

Igen!

Ez pont jó nekem! :) Köszönöm szépen.

2017. nov. 16. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a csengő és a lépcsőházi villanykapcsoló is ilyen, bármelyik villanyszerelési boltban kapni.
2017. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lépcsőház nem tudom miért nem jutott eszembe :D

Köszönöm :) Ez az amit kerestem.

2017. nov. 16. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bemész az Obiba, találsz többféle kapcsolót.


A lépcsőházi kapcsolók nálunk csak "fel" kapcsolja a villanyt. És automatikusan kapcsol le. Bár gondolom ha felkapcsolást megtudja oldani, akkor a lekapcsolást is.


"Ez azért lenne jó, mert akkor tudnám szoftveresen is kapcsolni a lámpámat. "

Időkapcsolóra gondolsz? Olyat is lehet kapni.

Van még tapsolós kapcsoló is. :D


De most nagy divat a távirányitós led izzó. Ahhoz még kapcsoló se nagyon kell. Távirányitóval vagy telefonnal lehet kapcsolgatni. :D

2017. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Telefonról webszerveren keresztül
2017. dec. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!