Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen motort, propellert és...

Milyen motort, propellert és aksit ajánlanátok egy (kevesebb mint) kb 0,5kg -os gép megemeléséhez? Egy motorral szeretném meg emelni.

Figyelt kérdés

2017. nov. 16. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egy motorral akarod megemelni, akkor az helikopter vagy repülő, nem multirotor(mert ez a jármű kategória, nem a drón)

Egyébként a racer gépek között kellene szétnézned, azok viszonylag kis méretűek, de erős motorokkal.

2017. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A drón-t azért írtam oda mert gondoltam akik komolyabban foglalkoznak drón építéssel azok tudják hogyan kell kiválasztani az ilyeneket.


Én nem értek hozzá. Most kéne kiválasztani egyet ami képes felemelni a robotott. Nem kell neki mást csak fel emelnie.

És ehhez kérek segítséget hogy aki ért hozzá az milyen össze állítást javasolna amivel müködne ez. Mert én jelenleg azt se tudom milyen márkák vannak stb. Nem is szoktam ilyennel foglalkozni csak most ép egy olyan robotott készítek amit meg kell emelni.

2017. nov. 18. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!