Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tuning bicikli építése?

Tuning bicikli építése?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy tuning kemping biciklit szeretnék összepakolni komoly hangteknikával, színes ledcsíkokkal és lehetőleg minél 'viccesebb' megjelenéssel.

Arra gondoltam hogy a világítást ezzel: [link]

Oldom meg (és olcsón kész is van)

csak azt nem tudom hogy miről lehetne működtetni ezt.

Illetve jó nagy hangfalakat tennék a csomagtartóra egymásnak háttal fordíta (kettőt) ha erre van valakinek ötlete (lehetőleg 10.000Ft alatt) akkor szivesen várom az 5leteket, illetve hogy mit pakolhatnék még rá.



2017. nov. 16. 23:10
 1/3 A kérdező kommentje:
A bicikli már megvan.
2017. nov. 16. 23:12
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól figyelj! Kerékpár utánfutóba begumipókozol 3 kamionakksit, melyek a betonkeverő mellett meghajtják minden kerék elektromotorát, és a padlásról lehozott duplakazettás hifit. A hájtek cuccokat ellenpontozandó a fényteknikát gázlámpával kell megoldanod, az akksikra drótozott Pb palackról! Ezek a ledes karácsonyfadíszek csak 1.1es cseppkadett alatt villantanak nagyot, messze a fővárostól. A csomagtartóra szerelt biminitető fényűző yachtokhoz szokott cicababák telt ajkait kényszeríti szét. A legüjabban letorrentelt 86os slágereket bekeverve ordíthatod a mikrofonba: a keverőnél mc kvattro mobili!
2017. nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó vagy BRO csak én ezt komolyan gondoltam xD

Amúgy csajozni kellene xDD

2017. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!