Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a ifim antennáját...

Hogyan tudom a ifim antennáját meghosszabbítani?

Figyelt kérdés
Szeretném a wifim antennáját kivnni a lakásból, hogy legyen az udvaron internet, mert a 30+ cmes falakon nem megy át a jel, ezt hogyan tudom házilag megoldani, egy nagy vastagságú hangszóró kábelt rá tudnék valahogy forrasztani az antennára, vagy hogyan lehet megoldani?

#hosszabbítás #wifi #wifiantenna
2017. nov. 17. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
házilag a jelenlegi tudásoddal sehogy, a hangszóró kábel alapból meg nem is jó hozzá, viszont lehet kapni a végein a megfelelő csatlakozókkal rendelkező készre szerelt több méter hoszzúságú koaxiális kábelt, ami mindehhez kell neked.
2017. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor ott valami nagyon gagyi. Nekem 5 ilyen falon keresztül is jó, működik a wifi, tudom fogni.
2017. nov. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nevében is benne van hogy hangszórókábel, tehát csak hangszóróhoz jó! Nem tudom honnan szedi mindenki az ötletet hogy azt használja mindenhova ><

Antennánál nagyon fontos hogy az impedanciák meg a kapacitások ne másszanak el, főleg ilyen nagy frekvencián mint a wifi. Ha hangszóró kábelt teszel rá, akkor azzal tönkre is teheted a routert. Vegyél inkább egy ilyet, ez készre van szerelve, és nem csinál bajt: [link]

2017. nov. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!