Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vennétek pár éves tabletet...

Vennétek pár éves tabletet doboz és számla nélkül, csak (talán gyári) töltővel? Jártatok már úgy, hogy lopott volt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Eleve nem vennek tabletet, mert semmi ertelmet nem latom, de tegyuk fel, hogy szeretnek. Akkor sem vennek par eveset, ezek masfel-2 ev utan kukak, meg annyira se valok, mint ujonnan, egyszeruen elavul, tonkre megy. Okostelefon, tablet, laptop, szamitogep szavideje gyakorlatilag max 3 ev. A laptop meg a pc mukodokepes lesz azutan is, de borzaszto elavult, ez egy nagyon innovativ piac. A tobbi gyakorlatilag mukodni sem fog. A beepitett, idozitett hiba sajnos nem csak mese, tudnek meselni.
2017. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem veszek használt elektronikai dolgot.


" A beepitett, idozitett hiba sajnos nem csak mese, tudnek meselni."


Szivesen olvasom a mesédet. Kb 10 éves tvről olvasom irásod, amire egy 7-8 éves laptop van kötve. A mobilnetet egy szintén 7-8 éves vagy idősebb mobiltelefonról osztom meg wifin keresztül. Ja és egyik készülék sem volt még szervizben.

2017. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Nekem sincs semmi bajom a több éves cuccokkal. Ezt egy kb. 10 éves, teljesen átlagos irodai gépen írom, amin simán elfut a Windows 10 2-3 GB RAM mellett, és egy kb. 13 éves CRT monitort nézek (igaz, néha egy kicsit megrándul a kép, de más baja nincs), a tévém is hasonló.

Szeretek hanyatt fekve és fotelben böngészni, erre a tablet tökéletes.

A kérdéses modell még ma is simán megállná a helyét a középkategóriában, az elődjével sincs semmi fizikai gond, semmilyen elektronikai cuccom nem ment még tönkre 5-10 évnél hamarabb.


Amúgy emiatt kár volt írni a kérdésre nem is kaptam választ.

2017. nov. 19. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig a kérdésre válaszoltak. Inkább te nem tudsz feltenni kérdést.

Mit jelent az hogy lopott volt?

2017. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem veszek eleve tabletet használtan ,
2017. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4: Akárhogy olvasom, nem derül ki válasz a szerintem teljesen egyértelmű kérdésemre, biztos én vagyok a hülye. Nem az érdekelt, hogy venne-e valaki tabletet, hanem hogy (ha tabletet akar venni) mennyire számít, hogy megvannak-e a papírjai, és/vagy a doboza. Az igazából lényegtelen, hogy tabletről van szó, csak meg akartam különböztetni a telefontól, aminek van IMEI száma.
2017. nov. 20. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!