Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerettek mikrofonba beszélni?...

Szerettek mikrofonba beszélni? Hányszor beszéltetek már mikrofonba Én szeretek, mert szeretem amikor az én hangom a leghangosabb KB olyan tízszer beszéltem 13 F

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat, jo erzessel tolt el, de az mar nem volt jo amikor 500+ ember elott szavaltam a szinpadon es a lampalaztol elfelejtek egy par mondatot es magam talalom ki mar akkor a verset. :)
2017. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát az nem lehetett valami jó érzés

Köszi a választ :D

2017. nov. 20. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem, de rengetegszer kellett már
2017. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeretek, nagyon izgalmas, mert kicsit kívülállókánt hallom a hangom, és ez segít, tanít a helyes, szép artikulációra. Ha az adott pillanatban már nem is tudok rajta változtatni, hisz ami elhangzott az már elhangzott, de tanulok belőle, hogy min kell változtatni. Én többnyire inkább énekeltem mikrofonba, de nagyon sokat tapasztaltam belőle.
2017. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen nem szerettem a hangom miatt de mostmár nem zavar, nem foglalkozom vele. Egészen 12-13 éves koromtól kezdve sok sportrendezvényen, illetve interjú alatt de mára már megszoktam.
2017. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!