Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tényleg nincs új szoftverfriss...

Tényleg nincs új szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés
4 éves a tabletem már, és kb olyan két éves korában frissítettem. Se előtte, se azóta és egyre rosszabb, lassúbb napról napra. Most frissíteni akartam, de azt írta ki, hogy már telepítve van. De nincs bekapcsolva az autómatikus frissítés és én sem frissítettem. Más nem használja. Samsung Galaxy 10.1

2017. nov. 21. 13:25
 1/8 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
Nem csak téged vert át a Szarszung, ez így müködik. Veszel valamit oszt 1 vagy 2 év után veszel másikot.
2017. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik gyarto sem fog 4 eves keszulekre uj szoftvert fejleszteni.
2017. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a tablet lassult be, hanem a rajta lévő alkalmazások lettek egyre erőforrás-igényesebbek. Ez minden készülékkel így van, ettől lassulnak be. Ha megnézed az új telefonokat, szinte egyet sem árulnak már 2 magos, 1 GHz-es procival, 1 GB RAM-mal, mert a mai alkalmazásoknak ez már kevés. Ezen semmilyen frissítés nem segítene.
2017. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
# 3: Van nekem egy Samsung Galaxy Pocket Neo S5310 okostelefonom, és nekem is lassú és nem válaszolnak az alkalmazások. Gyári beállítást csinálok akkor gyors a telefon, de mikkor jönnek a frissítések például google youtube stb alkalmazásokhoz egyből be lassul és néha várni kell hogy újra használhassam. Azt szerinted működhet csinálok egy gyári visszaállítást és egyből ki kapcsolom a google play-en a frissítéseket hogy ne tudja frissíteni az alkalmazásokat, akkor így szerinted nem fog többet belassulni a telefon?
2017. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20:13 Nem tudom, a régebbi telefonokon hogy működik, de nekem a Google Play akkor is lefrissíti a Google saját alkalmazásait/szolgáltatásait, ha letiltom az automatikus frissítést. :(


Most egy olyan ROMot használok, amiben nincs Play Store alapból, mindent apk-ból telepítek, így nem frissül és nem lassul. :) De nem tudom, ez mennyire megoldható egy S5310-en.

2017. nov. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5 Én is próbáltam már úgy ki kapcsolom a frissítéseket, de akkor is belassult egy idő után.


És az a megoldás lehet nem jelenkezek be a Google Play-be akkor elvileg nem tud frissíteni. Csak azt nem tudom akkor be tudok e lépni a facebookra, szerinted be tudok?

2017. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én azt értem, hogy nekik jó, ha évente vesznek új készülékeket, de mivel még használni tudom, nem akarom "eldobni", csak idegesít, hogy ennyire lassú.

De mindegy

Köszönöm a válaszokat

2017. nov. 22. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:
14:24 Nem függ össze a kettő, nyugodtan be fogsz tudni jelentkezni.
2017. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!