Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ér bele a gitár húr ja...

Miért ér bele a gitár húr ja az első bundba?

Figyelt kérdés
Van egy 70000forintos Jackson js 22 elektromos gitárom ami elég jó minőségű gitár szerintem be van állítva a nyak is és ernie ball húrok vannak rajta úgyhogy nem értem hogy egy ilyen gitárnál miért ér bele a bundba a húr de elég egy kicsit megpengetni nem kell erősen és már beleér pedig a húrláb is magasra van állítva mi lehet a gond?

2017. nov. 21. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nincs beállítva, vagy selejtes.
2017. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem a húrláb emelésével kell orvosolni, hanem a nyereggel, túl mélyre lettek reszelve a nútok. A legjobb megoldás a nyereg cseréje és pontos beállítása lenne, kevésbé igényes, de olcsóbb és gyorsabb megoldás a nyereg megemelése. Előfordult, hogy én is túlreszeltem kissé, és nem volt kedvem újat csinálni.
2017. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Olcsóbb, tanulógitároknál megeshet, hogy a nyakban van görbület, nem? De így látatlanban én is a nyerget próbálnám meg magasabbra cserélni
2017. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Waff ***** válasza:
A Jacksonokkal az a baj hogy a használható modelljeik 100 ezernél kezdődnek. Valószínü h túl mély/ek a felső nyereg nútjai gyárilag sz@r. Ez esetben javítani nem lehet, csak a felső nyereg cseréjével orvosolható ha jól tudom.
2017. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na igen, attól hogy kinek mi drága. 70 ezer forintos gitáros az még bőven eléggé a legalsó kategória.

Hibás a nyereg eleve, ennyi a gond, csere.

2017. nov. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!