Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért lett hirtelen színtelen...

Miért lett hirtelen színtelen a monitorom kijelzője?

Figyelt kérdés
Reggel még normálisan működött, aztán kikapcsoltam és ahogy nemrég bekapcsoltam szürkés színnel mutat mindent! Ilyen még nem fordult elő! Hogy tudom ezt megoldani?

2017. nov. 23. 14:28
 1/6 A kérdező kommentje:
A monitor még csak másfél éves és NEM használtan vettem.
2017. nov. 23. 14:30
 2/6 A kérdező kommentje:
És ilyen monitorom van: LG 22M38A-B LED Monitor, 21.5", Full HD, VGA, Fekete
2017. nov. 23. 14:33
 3/6 Zzzoli ***** válasza:

Azt azért nézd meg hogy biztosan a monitor rossz-e, nem a gép videó kimenete!

Kösd rá egy másik eszközre is.

Mivel csatlakozik? VGA, DVI, HDMI, Display port?

2017. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, azóta már rájöttem hogy nem a monitorral van a gond hanem a géppel. Hétfőn jönne a szerelő. Azt meg tudod mondani hogy mire számíthatok? Ki lesz cserélve valami? A gépet újra kell indítani? Mennyi idő lehet megjavítani?
2017. nov. 25. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen videokártya van benne? Mert úgy néz ki, hogy az a rossz benne. Hogy javítható-e az majd kiderül, így látatlanban nem lehet biztosat mondani. Lehet hogy cserés.
2017. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akár hiszed, akár nem, az volt a probléma hogy nem volt eredeti a Windows 10! :O
2017. nov. 30. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!