Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sims 3 nem érzékeli a lemezt?...

Sims 3 nem érzékeli a lemezt? (MacBook Air)

Figyelt kérdés
A minap feltettem egy kérdést, amiben leírtam, hogy valamiért kifagy a Sims 3om játékom, ahogy elindítanám a Pets kiegészítővel együtt. Nos az előbb lefrissítettem a gépem macOS High Sierra-ra, és láss csodát elindul a játék probléma nélkül. Viszont amint lemegy a logó, és az intrója a játéknak, feldobja hibaüzenetként, hogy helyezzem be a kiegészítő lemezt a gépbe... De benne van... Jobban nem tudom beletenni... Ilyenkor mit tehetnék? Lehet hogy a külső lemez olvasóm a szar? Amikor a napokban játszottam kiegészítő nélkül, csak az alapjátékkal, akkor ugyan ezen a lemezolvasón érzékelte a lemezt, és probléma nélkül játszottam. Most viszont úgyis feldobja a hibaüzenetet, ha csak az alap van berakva, és csak az alap van feltelepítve. Ez után pedig "ismétlés" gombra nyomhatok, ami sokat nem segít rajtam, frissíti az állapotot, hogy van-e benne lemez, de közli hogy nincs... Vagy "kilépés" opció... De az a fura, hogyha nem lenne benne lemez, akkor el se kellene indulnia a játéknak, és már akkor kidobnia hogy nincs benne a lemez. És a gépem is jelzi, hogy benne van a játék indításakor. Valaki help please...

2017. nov. 24. 10:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!