Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki segitene nyak tervben,...

Valaki segitene nyak tervben, illetve kapcsolasi rajz ertelmezeseben?

Figyelt kérdés

Van egy led orgona kapcs. Rajzom, es vannak egyes reszei amit nem tudok ertelmezni, illetve nyaktervet is csinaltam s jolenne ha ranezne egy hozzaerro is.

Aki tudna segiteni az legyen szives irni egy elerhetoseget.



2017. nov. 25. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem teszed ki ide?
2017. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mar kiraktam csak nem jott valasz.


www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-kerdesek__8988326-nyakterv-keszitese


A nyaktervet kesobb tudom feltolteni mert az a gepen van.

Az lenne elsosorban a kerdes, hogy az R5 1K ellenalas az hova csatlakozik? Ahany foldeles jel van, azt mind egybe kell kotni es az a minusz szal a tapbol?

Van meg kerdes csak elobb ezekre szeretnek valaszt.

Koszi elore is.

2017. nov. 26. 06:59
 3/8 A kérdező kommentje:
www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-kerdesek__8988326-nyakterv-keszitese
2017. nov. 26. 07:02
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt a link ha nem talalnad a masik kerdest. Ez lenne az a kapcs. rajz


[link]

2017. nov. 26. 07:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Az R5 ellenállás felső része a +12 Voltra csatlakozik és az összes többi pont, ahol a rajzon rövid vízszintes vonallal és 12V felirattal van jelölve.

A védőföld jelzésű pontokat kell a nullára kötni.

2017. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen azt lattam hogy az R5 ellenalas az a 12v + szalra van kotve, de csak az egyik fele, a masik csak ugy szabadon van? Illetve a vedofoldeket ha a negativ szalra kotom, amikor amikor az rgb ledszalagot dugom be a helyere, ugye R G B es van egy + szal is. Azt hova kell dugni? Melyik foldelesi pontot kell kivezetnem csatlakozonak? Az oldalon a kesz dobozon latszik hogy 4 kimenet van, de mi a 4.? Melyik szal? Ha elkuldenem a nyak tervem, megtudnad mondani hogy jo-e?
2017. nov. 26. 10:37
 7/8 A kérdező kommentje:
2017. nov. 26. 10:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig jutottam, ennél tovább nem. Ez így jó? Ha tudnál valamit hozzárajzolni, paintben is megcsinálhatod, programban kiegészíteném, de itt elakadtam.
2017. nov. 26. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!