Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megrendelő kérésére,3 fázis...

Megrendelő kérésére,3 fázis figyelő relét kell beépítenem, egy irányváltó főkapcsoló után. Olyan őr kapható, ami nem figyeli a sorrendet?

Figyelt kérdés
A kereskedelemben nem találok olyan fázisőrt, ami csak a fázis kiesést figyeli, és nem figyeli a sorrendet. Létezik ilyen?
2017. nov. 29. 09:43
 1/3 Szirty ***** válasza:

Pl. HRN-57 vagy HRN-57N

[link]


TRACON TFKV-04 TFKV-11 TFKV-12 TFKV-13

[link]


Finder 71.31.8.400.1010

[link]

2. oldal

2017. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kosz Szirty. A HRN-57N-re esett a valasztasom. Elotte legalabb 10 boltot felhivtam, koztuk a legnagyobbakat is, de azt sem ertettek, mirol beszelek. Sajna azt kell tudomasul vennem, hogy a mai kereskedelmi alkalmazottak, nem igazan ertenek a szakmajukhoz. Ha egyaltalan ez a szakmajuk. Multkor SK100-as sorkapcsot kerestem. Fogalmuk sem volt, mi az. Hozzateszem, en sem vagyok eziranyu szakember, ezert szorulok neha segitsegre. Koszonom.
2017. nov. 30. 17:55
 3/3 Szirty ***** válasza:

A szakmájukhoz lehet hogy értenek (ami a kereskedés) de ahhoz amit árulnak tényleg sokszor nem.

Egyébként néha jobb is hogy nem tudnak semmit mondani mint ha hatalmas meggyőződéssel állítanának hülyeségeket termékekkel kapcsolatban (sajnos ilyen is van).


Az van hogy aki ért ehhez az nem megy el kereskedőnek, vagy ha mégis, valószínűleg nem ezzel kívánja eltölteni az életét.

2017. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!