Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért laggol pár perc után a...

Topi40 kérdése:

Miért laggol pár perc után a GTA 5?

Figyelt kérdés

Hali. Szögezzük le már itt az elején, hogy nem. Nem az enyém a világ legerősebb gépe, de illene neki 40FPS-el elvinni a játékot, mert amikor legelőször rajta volt ennyi volt az FPS szám. Nos szeptemberben letöltöttem igen tudom csúnya dolog.. Mindegy, akkor volt 40 fps-em high-normal beállításokkal most pedig normalon van minden és szétlaggol az egész.. Borzasztó és elviselhetetlen. Igaz a két teszt között 3 hónap különbség van, de ez nem lehet rá akkora befolyással szerintem. De az is lehet, hogy az a 2 vírus szekálja a gépet. Intel Core i5 6200U

4GB DDR3 RAM

Intel HD Graphics 520 (2 gigás)

Fent is leírtam nem a legerősebb, de illene szépen vinni neki. Közben megnéztem mennyit eszik a dolgokból:

Processzor: 40%

RAM: 67%

VGA: 72%

Lemez: 100%-60% között ugrál.



2017. nov. 30. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevés a ram, 8 GB kell neki
2017. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnézem, hogy ezen bővíthető-e, mert laptopról beszélünk aztán veszek bele. :)
2017. nov. 30. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!