Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a facebookomat 3 hónapra...

Ha a facebookomat 3 hónapra felfüggesztettem, az exem hogy törölhetett az ismerősei közül, amikor fennt sem voltam?

Figyelt kérdés
A rendszer törölte vagy ö?Hogy lehetséges,ha csak pár hetente beléptem pár percre?de nem is láthatott mert hajnalban még aludt.csak azért lépek be ritkán,hogy el ne vesszen a fiokom.rendes választ köszi.

2017. dec. 3. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

wow ezen mesterkedsz 3 hónapja, hogy az exed ne tudjon tőled szabadulni?


amúgy törölhet úgy is, ha felfüggeszted magad

2017. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettonek semmi koze hozza. Nem kell belepned ahhoz, hogy barmelyik ismerosod toroljon.
2017. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mesterkedtem,csak valaki bekavart és nem,tudtam vajon miért ki tette,hát ha nem lát az ismijei között elméletileg senki nem talált,akkor hogy törölt?
2017. dec. 3. 08:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már elötte tiltott. Miért nem tudsz túllépni?
2017. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tett semmi rendkívülit.

Nem kell a te engedélyed, hogy töröljön ismerősei közül.

Ha nem nyitod meg fiókod, nem tudsz róla, de a törlés megtörtént.

A saját fiókjában törölt, a tied csak akkor jelzi, ha megnyitod.

2017. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegy csak a technikai része érdekelt,nem a miértje.Amugy sem szeretem a facét ,mert csak a kavarás megy ott.kösz aki irt.
2017. dec. 3. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!