Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy új VGA-t ( Asus...

Vettem egy új VGA-t ( Asus Geforce gtx 1050 DDR5 2 GB). Monitornak egy régebbi LG 80cm-es LCD tv-t használok ami HD ready-s. Driver telepítés és újraindítás után nem ad képet viszont be bootol a rendszer (hallani). Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Csökkentett üzemmód menüben 640*480-ban elindul képpel együtt de ha feljebb veszem a felbontást, újra megszűnik a kép. Előre is köszönöm a segítségeteket és a válaszokat :)

#videokártya #Nem ad képet a VGA #Driver telepítés után
2017. dec. 3. 21:07
 1/1 anonim válasza:
Volt hasonló problémám, és a táp volt gyenge. Szerintem nézd meg alaposan, hogy nincs-e leterhelve, esetleg ha van lehetőséged cserélj egy erősebbre. ☺
2017. dec. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!