Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple watch series 3 jobb kézen?

Apple watch series 3 jobb kézen?

Figyelt kérdés

Az első kerdesem h van itt olyan aki jobb kezem hordja? A másik pedig h ha én beállítóm jobb kézre és netán úgy látom h ez így nem jó át tudom állítani balosra? Mert van aki azt mondta h csak gyári visszaállitasal lehet, de gondolom akkor minden eddigi beállított dolog torlodik róla. Vagy van ilyen mentes az óránál amit vissza állíthatók mint telon?

Bocsánat ha hulyeseget kérdezek csak nem sokara megkapom és sehol nem talaltam erre választ....

A segítséget előre is koszonom!



2017. dec. 6. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer áttudtad állítani jobbosra, akkor vissza is kell tudnod alakítani... Olyan nincs, hogy valami csak egyszer alakítható.
2017. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
át tudtad
2017. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

At lehet allitani, nem kell gyári visszaállítást csinálni.

Egyébként óránál is van biztonsági mentes, abból vissza lehet állítani adatokat, beállításokat.

2017. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah még annyi: normál esetben bal csuklón hordom, melóban pedig jobb felkar.
2017. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ahh ennek orulok mert jobb kezemen hordom a sima orat mert ott szoktam meg és bal kezes is vagyok. Aztán ma próbálgattam bal kezemen de annyira zavart.

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!:)

2017. dec. 6. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Akár fejjel lefelé is hirdharod az órát, a “számlapot” meg lehet fordítani.
2017. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!