Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a digitáli...

Mit gondoltok erről a digitális zongoráról? Gyakorlásra alkalmas?

Figyelt kérdés

A Yamaha CLP-635-öst néztem ki magamnak.

Nyolcadik éve járok zeneiskolába, szóval viszonylag komoly szinten vagyok, bár nem ebben az irányban tanulok.

Természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem a legautentikusabb az érzés, és én is szívesebben játszom akusztikus hangszeren, de sok tényező szól a digitális mellett. A lakásunkban elhelyezni is nehézkes lenne úgy, hogy ne ablak és radiátor mellé kerüljön, plusz a szokásos éjszakai zenélésemet sem szeretném feladni.


Azt olvastam, hogy a játékérzete már egészen jó ennek a modellnek, és videók alapján a hang is kielégítőnek tűnt.

Mit gondoltok, érdemes megvásárolni?



2017. dec. 7. 16:56
 1/1 Mojjo ***** válasza:

Ne aggódj, ezen a hangszeren azért már igencsak autentikus érzés lesz játszani. Súlyozott kalapácsmechanikás billentyűzete van, valamint a hangja igen jól modellezi a versenyzongorák dinamikáját és a húrok rezonanciáit is. Tökéletes választás.

(Persze van feljebb, a billentyűk anyaga pl az eggyel magasabb kategóiás CLP 645-ösön sokkal jobb, mint a 635-ösön, a CLP 675 billentyűzete pedig súlyozásra, billenésre még jobb, na meg ezen modellek hangszórói is jobbak, de egy 635-ös is teljesen korrekt.)

2017. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!