Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elallitodott volna az oram...

Elallitodott volna az oram magatol:D?

Figyelt kérdés
Van egy Gshock oram ( napelemes) es egyszer csak eszrevettem, hogy nem jar jol. Vagyis abban a kis kockaban jol irja az orat de a mutato nem mutatja azt amit ir...es akarhogy allitom nem azt az idot mutatja amit em beallitok...segitsetek legyszi

2017. dec. 9. 17:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Pl. Beallitom, hogy 17:13 perc, a kis kockaban annyit is ir de ha arra rakom, hogy allitsa be azt az idot, masfel oraval kevesebbet mutat...:(((( nem ertem
2017. dec. 9. 17:14
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit erthetetlenul irtam:D a lenyeg, hogy kiszamitottam, 1ora es 34perc kulombseg van az ido amit beallitok es a mutatok altal lathato idore....maskepp pontosan mukodik ugyan ugy csak van ez az elteres:( elore vittem 1 ora es 34percel es most jol mutat a mutato csak a kis kockaban nem irja jol most az idot:(
2017. dec. 9. 21:00
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Állítsd be rajta az időeltolódást.
2017. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!