Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs facebookom, csak messeng...

Nincs facebookom, csak messengerem, viszont nem tudok bejelentkezni. Hogy tudnek bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Az android telomon be vagyok jelentkezve, viszont megprobaltam ipadre letolteni, es nem engedi h fiok nelkul jelentkezzek be. Tudnátok segíteni, hogy miert nem tudok bejelentkezni? Eleg fontos lenne, mert a telom szervizben van most. Elore is koszi

2017. dec. 22. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs fiokod akkor a telefonszamoddal kellett regisztràlnod a messengerbe igy a telefonszàmoddal tudsz belèpni
2017. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel a problémával én is szembesültem és sajnos nem találtam rá más megoldást: csináltam egy face fiókot, amit nem használok, csak a messenger miatt.
2017. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!