Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valószínűleg beázott a ledes...

Valószínűleg beázott a ledes kültéri karácsonyi fényünk. Azóta idétlen villódzásba vált pár perc normál működés után. Hogyan tudnám kikötni a program dobozt úgy, hogy csak simán világítson?

Figyelt kérdés
Próbáltam simán összekötni a vezetékeket, de úgy csak minden második égő világított. Miért? Hogy kéne úgy összekötni, hogy minden izzó világítson?

2017. dec. 23. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Típus, fotó, valami?
2017. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Auchan 180 ledes 9 programos. (Bárcsak egy program se lenne... :)

[link]

2017. dec. 24. 00:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy egy trafóból kijön két vezeték, ami továbbmegy egy program dobozba. Onnan megint két vezeték megy összesodorva a ledek felé. Próbáltam, hogy kiiktattam a dobozt a dobozba bemenő és kijövő vezetékek összekötésével, de csak minden második led világított. Remélem érthetően fogalmaztam.
2017. dec. 24. 00:38
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Kínai vacak

2017. dec. 24. 00:47
 5/6 A kérdező kommentje:

Ilyen a doboz belülről:

[link]


[link]


Így világít amikor sokan összekötöm a vezetékeket:

[link]

2017. dec. 24. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Megvan a megoldás.

Mielőtt az adapteres képet láttam volna, nem volt tiszta a dolog, mert a rajzon sem volt egyértelmű a jelölés.

Szóval ezzel az adapterrel nem tudod megoldani.

Vagy visszateszed a vezérlőt, vagy az adaptert lecseréled egy másikra.

Egy 5V AC, azaz váltakozó feszültségű tápegységre lesz szükséged hozzá.

Sajnos a LED sor kapcsolási módja nem teszi lehetővé hogy közvetlen DC táplálással minden LED működjön egy időben.

Igaz az AC táplálással vibrálni fog a fénye, de az általad elvárt működést tudja produkálni.

2017. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!