Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez egy jó oszcilloszkópnak...

Ez egy jó oszcilloszkópnak számít?

Figyelt kérdés

Öcsémnek lenne ajándékba, aki villamosmérnöknek tanul. Olyat szeretnék neki venni, amivel jó sok dolgot tud csinálni, sajnos nem értek hozzá. Nem kezdő, hanem inkább haladó szintet szeretnék neki venni, de nem vérprofit, gondolom az fölösleges is lenne.

[link]

Köszönöm a véleményeket! Ha van még kérdés, akkor bátran tegyétek föl!



2017. dec. 24. 18:36
 1/3 A kérdező kommentje:

Na az, amit linkeltem egy kicsit drága nekem, szóval a további kérdésem az lenne, hogy inkább ez? [link]

Tudom, ez analóg és biztos nem annyira tuti, mint az előző... De fontos, hogy legyen kijelzője.

2017. dec. 24. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem ez egy alapnál kicsit jobb szkóp.

De javaslom nézz be a [link] fórumra, van ott pár szervizes szaki, majd megmondják az okosságot.

De lehet, konkrét ajánlatot is kapsz :-)

2017. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehéz tanácsot, adni, attól függ, mire használná.

50 éve vannak szkópjaim, elsőt magam csináltam, aztán lett pici 1Megás, aztán 10 megás, aztán 2 sugaras 100 megás.

Rádiós lévén olykor az is kevés volt, de még úgy is jól használható.

Aztán kellett tárolós (nem azért, mert az a divat, hanem mert digitális világban élünk), mert nagy előny az "írás", ami visszanézhető.

Vettem is, úgy 6000-ért, persze kittben, én raktam össze, igaz csak 0,2 megás az analóg sávszélessége, de amire, amiért kellett arra jó volt.

Ha teheted, nézelődj a tárolósok között.

2017. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!