Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudok rátenni semmitsem a...

Z___O kérdése:

Nem tudok rátenni semmitsem a telefonomra. Valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Zenéket meg képeket eddig sokszor tettem a telefonomra gépről, de most valamiért nem engedi. Azt írja ki, hogy nincs hely a telefonon. Megpróbáltam, úgy hogy hátha tényleg televan, ezért leszedtem pár dolgot róla. Még így sem ment rá semmi, de ekkor már amit leszedtem, azt sem tudtam visszatenni. Gondolom valami "védelmi" cucc, ilyen androidhülyeség.

Mondom, eddig jó volt, tegnap kijött egy rendszerfrissítés és már nem is működik. Nem feltétlenül ez miatt van, de látok benne összefüggést. Gratuláltam már többször is az android mester programozóinak más miatt is. Nem lepődnék meg, ha tényleg a frissítéssel rontották el.



2017. dec. 27. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én meg Neked gratulálok, hogy a szemét törlés funkciót még nem sikerült megtalálnod.

Szidhatod a programozókat, de a készülék tárhelyét TE tömted tele!

2017. dec. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közel sem volt tele. Pont ez az érdekes
2018. dec. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!