Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gta 5 onlinéban, hogy lehetne...

Gta 5 onlinéban, hogy lehetne az, hogy csak én és a barátom tudjunk játszani?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok pls segitsetek ha tudtok, amúgy a Story módot kivittem 2-szer de online az más (már voltam amúgy fent onlinén) esetleg tudnátok adni egy gyors talpalot még a kérdés válasza mellet, hogy pld onlinéban miért kaphat az ember bant, vagy, hogy elkezdjük az első küldetést kell ház vagy mi? És még amit fontos tudni

2017. dec. 28. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Online-ban sosem lesztek egyedül ketten a barátoddal, mindig lesznek idegenek is a session-ben. (Általában kb 15 ember van egyszerre egy helyen, de maximum 30-an lehetnek.)


Bant akkor kaphatsz, ha modder vagy. Minden amivel nem csalsz, azt szabad. Tehát megölhetsz akárhány másik online játékost, bármit csinálhatsz igazándiból. De ha letöltesz valami mod-ot, és lebuksz, azért kitiltás jár.


Kell majd egy high end apartman a küldetésekhez, de vannak olyanok is, amiket anélkül is meg tudsz csinálni. De majd mindent elmagyaráz a játék, mert zaklatni fognak majd a megbízóid telefonon, és mondani fogják, hogy hogyan tovább.


Amit szerintem a legfontosabb tudni, hogy a GTA nagyon négyszemélyes játékra lett csinálva. Szóval ha ketten vagytok, akkor sokat fogtok amiatt szívni, hogy a két másik random csapattársatok elront valamit/kilép/nem csinál semmit stb. (Mivel szinte minden heist-hoz 4 ember fog majd kelleni.)

2017. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De amúgy itt olvasgass, konkrétan mindent leír: [link]
2017. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. dec. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!