Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dell laptopom nem csatlakozik...

Dell laptopom nem csatlakozik a wifire. Mi lehet a baj? A többi lent.

Figyelt kérdés
Néztem rajta egy filmet semmi baja nem volt véletlenül megnyomtam az oldalán egy gombot amitől kijött valami kis lemez féleség vagy nem tudom nem értek hozzá vissza nyomtam a helyére de elment a wifi és azt irja ki a gép hogy a wifi ki van kapcsolva pedig be van és hiaba kapcsolgatom ki-be akkor is ezt irja. Mit tegyek? Nagyon fontos lenne megjavítanom mert nem az enyém.
2017. dec. 30. 23:34
 1/4 Zoli780806 ***** válasza:
keress rá az eszközkezelőn, hogy tényleg be van-e.... de először is indítsd újra.... nyugi ennyitől nem romlik el, még akkor se ha Dell
2017. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Újra indítottam és rá is kerestem valami olyasmit írt ki hogy a hardver rádiókezelő ki van kapcsolva.
2017. dec. 30. 23:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy a hardveres rádiókapcsoló ki van kapcsolva. Hogy kell bekapcsolni ezt?
2017. dec. 30. 23:45
 4/4 Szirty ***** válasza:

Sok laptopon van egy hardveres kapcsoló az oldalán amivel tiltható minden rádiósugárzás a gépen (WiFi Bluetooth).

Nyilván azt kapcsoltad ki amikor ügyetlenkedtél.

Én vetnék egy pillantást a gép érintett oldalára kapcsolót, nyomógombot keresve. Egyes típusoknál billentyű kombinációval lehet ki/be kapcsolni a rádiót benne (Pl. Dell Mini 1018).


Második körben belenéznék a készülék használati utasításába (ha nincs papíron, a Dell-től letölthető).


Harmad körben a kérdésemben megírtam volna a készülék pontos típusát ide, mert nekem nincs kedvem az összes DELL készülék ilyen tulajdonságáról több oldalas kivonatot

készíteni több órás munka árán a számodra, neked meg nyilván nincs semmi szükséged egy ilyen kivonatra.

Úgyhogy hajrá!

2017. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!