Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki elmondaná hogyan kell...

Valaki elmondaná hogyan kell a skypeon a facebook fiókról átvinni az adatokat a Microsoft Fiókba?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy üzit a Skypetól,hogy "Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségért, de 2018 januárjától Microsoft-fiókra lesz szüksége a bejelentkezéshez. Ha Facebook-fiókkal jelentkezik be, az a fenti időpont után nem fog működni. Kövesse az itt leírt utasításokat és vigye át adatait egy új fiókba. Cselekedjen most!" Eddig értem de nem tudok angolul és az oldal angolul van. nagyon sietnem kéne mert 2018.jan.10 a határidő.

Bunkózós kommenteket nem kérek,mert nincs rá szükségem.

aki tud segíteni az létszi írja le. helyesírásért bocsi.



2017. dec. 31. 16:04
 1/2 anonim válasza:
Hát gondolom, van egy Microsoft fiókod. Ha nincs, csinálsz egyet. Majd a Skype app-ban a Microsoft fiókkal lépsz be. kb ennyi.
2018. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne...
2018. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!