Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudnék Hantek műszerhez...

ZZsano kérdése:

Honnan tudnék Hantek műszerhez magyar nyelvű programot beszerezni?

Figyelt kérdés
Üdv Mindenkinek! Van egy HANTEK 1008c oszcilloszkópom de sajnos csak angol nyelvű szoftvert adtak mellé. Tudna Valaki segíteni, hogy honnan tudnék beszerezni magyar nyelvű programot hozzá? Segítséget előre is köszönöm!
2017. dec. 31. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel a kérdéseddel a gyártót.
2018. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kéz alól vettem, utánvét, és azt az infót kaptam, hogy van hozzá magyar nyelv, de sajna nem volt. Nem részletezném. A gyártó honlapján nincs magyar nyelv. A forgalmazónak is írtam de nem válaszolt. Szóval mielőtt bárkit is kritizálnál tanácsoddal előbb kérdezz. Arra gondoltam, hátha van valakinek, vagy letölthető valahonnan. De azért köszi, hogy reagáltál.
2018. jan. 1. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kritika.

Ha valaki, akkor a gyártó biztosan tud róla ha van hozzá magyar nyelvű szoftver/magyarosítás, stb.

[link]

2018. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, az én tudásom korlátozott e téren és az oszcilloszkóp terén is kezdő vagyok. Megfogadom a tanácsodat. Köszönöm
2018. jan. 1. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!