Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Arduinót összekapcsolni...

Am.^^ kérdése:

Arduinót összekapcsolni telefonos alkalmazással?

Figyelt kérdés
A terv, hogy a szenzorok által gyűjtött információ értesítés formájában érkezzen a telefonra, nem sms, nem tweet, nem semmi. Ehhez ugye egy általam készített appra lenne szükség, de létezik olyan fejlesztői környezet ami ezt teszi lehetővé? Olyasmire gondolok, mint az Evothings vagy MIT App Inventor, de nem pontosan értem (sok egyéb mellett), hogy hogyen kerülne az alkalmazás mindentől függetlenül a telefonra. Lehetséges?

2018. jan. 4. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

bluetooth vagy wifi

appinventorral már csináltam egy appot mikor gyakoroltam, egy RGB led színét lehetett változtatni telefonról BTn volt összekapcsolva az arduinoval.

Arra hogy hogy kerül az app a telóra app inventorból: vagy QRkódban lekérsz egy linket, ahonnan letöltöd az apk-t, vagy gépre töltöd le és másolod rá telóra.

Ha gondolod átküldöm az én appomat, hogy megnézhesd

2018. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!