Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kezdésnek milyen elektromos...

Kezdésnek milyen elektromos dobot érdemes venni, amit később lehet fejleszteni? Hogyan működik pontosan a bővítése?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el dobolni és nagyon szeretem csinálni, na most ott tartok, hogy szeretnék úgy egy éven belül (nem mostanában) egy elektromos dobszerkót.

Mindenképp olyat szeretnék venni ami olcsóbb (110000-200000ft-ig), de ugyanakkor szempont, hogy tudjam fejleszteni, hozzárakni több ütőfelületeket stb... olvastam ezután a bővítés után több helyen, de eltérő dolgokat láttam a bővítéssel kapcsolatban. A lényeg, hogy fogalmam sincs, hogy pontosan hogy működik ez, a Rolandnak meg a Yamahának egyforma bemenetei vannak? Tudok pl egy yamaha modulba egy yamaha szerkóhoz egy roland ütőfelületet csatlakoztatni? Örülnék, ha olyan írna, akitől még privátban tudnék még több dolgot kérdezni ezzel kapcsolatban.



2018. jan. 7. 22:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!