Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wishről rendeltem és elírtam...

Wishről rendeltem és elírtam az irányítószámot ez nagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Wishről rendeltem fülhallgatót, de véletlenül elírtam az irányítószámom, viszont megadtam telefonszámot település nevet és pontos utca házszámot! Nem tudjátok, hogy melyik futárszolgálat hozza ki és mennyire befolyásolja ez a rendelésem? Már nem tudom módosítani a rendelést! Köszi a válaszokat!

2018. jan. 8. 12:08
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
Ha városon belül van a másik irányítószám, akkor legfeljebb átírányítják. Ha másik település, akkor lehet, hogy megy a kukába, vagy valamelyik kézbesítőhöz, haza.
2018. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazabol ket kulonbozo telepulesrol lenne szó!
2018. jan. 8. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van ragszám, akkor talán tudsz a postával beszélni, miután megérkezett az országba. Elmondod a problémát ügyfélszolgálaton, remélhetőleg tudnak segíteni. Ha nincs, akkor tényleg nem fog megérkezni.
2018. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem mind a két város postájával! Figyelik a csomagot! Majd írom a végeredményt! Köszi a segítséget!
2018. jan. 9. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Na megjött már? :D
2018. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen megjött figyelembe vették a Várost és atírták az irányítószámot! Bocsi a késői válaszért csak elfelejtettem, hogy tettem fel kérdést😂😂😂😂😂
2018. márc. 12. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
és milyen a fülhagató ? megérte az árát?
2018. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen megérte! Vezeték nélküli :)
2018. márc. 19. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!