Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ps4 belehet rakni egymas utan...

Ps4 belehet rakni egymas utan 2 lemezt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy percekig kellene várni köztük.
2018. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ugy hogy berakok egy lemezt es nem veszem ki es igy belehet rakni egy masikat
2018. jan. 9. 20:12
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy a ps4ben egyszerre ket lemez van
2018. jan. 9. 20:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocs ha hülyeseg a kerdes csak lattam youtubon hogy berakot egymas ztan ket lemezt ugy hogy az eksot nem vette ki
2018. jan. 9. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:

"Bocs ha hülyeseg a kerdes"

Az.


Szerinted mégis milyen elven működik ez a "berakjuk a cd-t és áramlik az adat?" ilyen esetben? Átszáll a gépbe? Nem. Egy lézer olvassa folyamatosan az adatokat percenként akár 2000-szer.

Szerinted ha ráraksz egy CD-t egy másik CD-re, fogja tudni olvasni?

2018. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerinted lehet egy autóba benzint és dízelt egyszerre tankolni?


Okos kérdés volt.

2018. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En nem pont igy gondoltam. De akkor ebben a videoban hogy rakott be ket lemezt [link]
2018. jan. 9. 21:44
 8/10 anonim válasza:

Egy egyszerű kamera trükkel.Ha megfigyeled az első lemez után lebuktatja a kamerát és elsötétül a kép,itt jön a felvétel megszakítása,a kamera leállítása a még a lemezt kiveszi.Nem látható,mert nincs látható,mozgó kép,ezért nem veszed észre.

Utána megint vissza jön a kép és beteszi a másik lemezt.

Rengeteg ilyen olcsó trükköt alkalmaznak a neten paraszt vakításnak.

2018. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, egyszerű kamera trükk, elég megnézni az ilyen videóknál a like/dislike arányt. Jelen esetben 300/1500, akkor szerinted legit a videó?
2018. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezert is irtam ki a kerdest mert en gondoltam hogy nem lehet 2 lemezt berakni egyszerre es en is gondoltam arra hogy ott vagas van mikor lehajtja a kamrat
2018. jan. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!