Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik módszer tesz jobbat...

Melyik módszer tesz jobbat egy laptopnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mostanában reggeltől estig be van kapcsolva, viszont nem tudom, mi rongálja jobban, ha állandóan töltőn van, vagy amikor feltölt, kihúzom és amikor merül, újra töltőre teszem. Ágyban fekvő beteg vagyok, kaptam egy laptopot, de nem szeretném, hogy idő előtt tönkremenjen. Decemberben járt le a garanciája.

Köszi, aki tud érdemben válaszolni rá.



2018. jan. 10. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a töltőn
2018. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Ha nem kell hordozni, akkor lehet állandóan a töltőn, a Li-ion akkumulátorok védőáramköre megakadályozza a túltöltést, semmi baja nem lesz. Viszont ha mindig kisütöd és újra töltöd, az akkumulátor hamarabb elhasználódik, mert általában kb. 300 töltés-kisütés ciklusra vannak tervezve.
2018. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2018. jan. 10. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!