Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elromlott-e a JBL xtremem?

Elromlott-e a JBL xtremem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A mai napon osztálytársam leejtette a JBL Xtrememet a padról!Külső sérülése nincsen viszont a bassusos résznél sistereg valamennyire!!Nagyon félek hogy eromlott!!Szerintetek?

2018. jan. 11. 19:00
 1/1 sándor 12345 válasza:

Nem romlott el ha működik. Ha csak basszus probléma van akkor meg kell nézetni egy audiotechnikussal. Ha garanciás a JBL akkor cseréld ki, ha nem akkor vidd el szerelőhöz akinem az URL címét elküldöm:


[link]



Ha még így sem megfelelő hogy kicseréled, vagy elviszed Veszprémbe a szerelőhöz vagy keresel egy másik JBL szerelőt, akkor nézd meg youtube on, hogy hogyan lehet szétszedni és próbáld meg ellenőrizni hogy a hangszórók minden kábele megfelelően össze van-e köztve az alaplappal. DE A LEGEGYSZERŰBB MEGOLDÁS HOGY NEM RAKSZ BE NAGYON BASSZUSOS ZENÉT.



Én már javítottam fülhallgatót ugyanezzel a problémával. Csak egy JBL Extreme nem ugyan az mint egy fülhallgató. Én fülhallgatónál a következőképp oldottam meg:

1 Szétszedtem

2 Próbáltam nyomogatni a hangszóró membránját, ami először megoldotta a problémámat, de 1-2 nap után újra előjött.

3 Késsel felfejtettem a membránját, vigyázva hogy ne vágjam el a tekercset és azt a vezetéket ami onnan kijön és zsírt raktam egy kevesen a mágnes és a membrán közé. Ezzel tovább bírta. Ezzel kibírta 2 hónapig.


INKÁBB NE NYÚLJ BELE HA NEM VAGY BIZTOS!!

KÉRDEZZ MEG MÁSOKAT IS A TÉMÁBAN MIELŐTT CSELEKEDSZ!

Nem szeretném hogy valaki miattam szarjon el valamit.

2018. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!