Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A leptopom csak fekete képerny...

A leptopom csak fekete képernyöt mutat! Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Egy Asus x540l leptopom van amit ha bekapcsolok csak egy fekete képernyöt mutat, rajta az egér jellel. Rajta csak az FN+F1,...... betük müködnek másra nem reagál. Hogy oldjam ezt meg? Ja és még ,hogy a fiok váltás közbe lépett fel ez a feketeség.
2018. jan. 12. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami bootolasi probléma lehet. Szedd zed, húzd le a vinyót, aztan tedd vissza. Ha nem áll helyre, akkor valószinuleg ujra kell telepiteni.
2018. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja jo csak az a baj, hogy ebböl nem sokat értettem, bocsánat csak elég fiatal vagyok és még azért tapasztalatlan a gépekhez, ha egy kicsit pontosabban elmagyaráznád azt nagyon megköszönném.
2018. jan. 12. 21:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy egy kicsit utánna néztem és gondolom , hogy mit, kell csak, hogy nyissam meg a bootolást?
2018. jan. 12. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy meg akkor semmi képp se szedd szet a géped! Felejsd el amot mondtam, szólj a szüleidnek, hogy elromlott a laptopod, es keressetek egy szervizt, vagy valakit aki ért a gépekhez. Amit irtam meg majd megfogjak tanitani neked az iskolaban!
2018. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm szépen a segitséget!
2018. jan. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!