Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a mobilommal?

Mi lehet a mobilommal?

Figyelt kérdés

Egyik nap totál leblokkolt a mobilom,mikor csak ki akartam zárni,és kikapcsolt.Aztán fél óráig nem tudtam bekapcsolni.Mikor végre bekapcsolódott,minden visszaállitódott.A betűtipus,a háttér,minden...A kápek,a zenék szerencsére megmaradtak,de az összes telefonszám kitörlődött,és mikor szeretnék új számot elmenteni,SIM-re azt irja ki,hogy:SIM kártya inicializálása;ha pedig a telefonra akarom menteni,akkor azt irja ki,hogy a telefonmemória megtelt,pedig ez nem igaz,mert megnéztem a memóriaállapotomat és alig van a felénél több.Ja,és mikor háttérképet is szeretnék kitenni,akkor is azt irja ki,hogy a memória tele van.Nem értek semmit...

Jah és LG kp500-ról van szó.


2010. jún. 5. 08:06
 1/5 anonim válasza:
szoftvert kell rajta frissíteni. vidd vissza ahol vetted vagy a szolgáltatódhoz.addig adnak cserekészüléket.
2010. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ok,köszii!!

De ezért sokat kell fizetni?

2010. jún. 5. 18:58
 3/5 anonim válasza:
ha garis, akkor semennyit
2010. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 prado09 válasza:
vedd ki a memory kártyát,de elôtte minden adatot helyezz át a telefonról a memorydra! kapcsold ki a telcsit és így kapcsold be:zöld;piros és a kamera gombokat nyomd le egyszerr,aztán a bekapcsoló gombot ! mindet tartsd lenyomva mig be nem kapcsol !!! a többit tudni fogod. ha ez sikerül, az egész telód lepucolódik!!!
2010. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gari lejárt februárban.

Am nem lehet bekapcsolni,mondom!!!

2010. jún. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!