Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 0x000007b hiba? Segítség! Sürgős!

0x000007b hiba? Segítség! Sürgős!

Figyelt kérdés
Egy vírus miatt alaphelyzetbe kellett állítanom a win10-es gépemet és most nincs fent rajta a microsoft office 365 ami ingyenesen rajta volt (próba verzió). Átmásoltam egy másik ugyanolyan gépről amin megvan az egész verzió. De hét fájlt nem képes átmásolni azt írja, hogy A fájlok már nincsenek ott. Azután ha elakarom indítani 2 féle dll-t kér azt bemásoltam. De utáni kiírja, hogy 0x000007b hiba és ezzel nem tudok mit kezdeni. Házihoz kéne az office valaki segítsen! Sürgős!

2018. jan. 14. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Programokat nem másolunk. Programokat telepítünk. Pontosan azért, hogy ilyen hibák ne történjenek.
2018. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Telepítés nélkül fájlmásolással nem megoldható. Ha sürgős, használd az Office online verzióit. Igaz, lebutított, csomó funkció nem megy, de átmenetileg talán megfelel. Használhatod az ingyenes Open Office-t is, vagy a Google Drive-ban is vannak az Officenak megfelelő alkalmazások, azok is tudnak .docx, .xlsx és .pptx formátumban menteni. Igaz, nem lesz pont ugyanolyan de talán végszükségre jó
2018. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kritizálást, "nem másolunk hanem telepítünk" viszont ilyen helyzetben kérlek segíts és írd meg, hogy honnan tudom telepíteni a programot, akár ingyenes verziót akár teljest.


Köszönöm, az online verzió annyira rossz, hogy szinte használhatatlan, nem hiába kértem segítséget.

2019. aug. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!