Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi árammal terhelhető...

Mennyi árammal terhelhető biztonságosan? Többi lent

Figyelt kérdés

A műhelyből egy 10 méteres hosszabbító mennyi árammal terhelhető, ha 0-24 fogyasztásról van szó?

A műhelybe az órától van húzva 2.5-es réz kábellel(megszakítóval(stb)), és a hosszabbító is jó minőségű. Pontos típust nem tudok, de nem pár filléteres tescos.

Nekem 9 amperre lenne szükségem, de ez is felfelé van kerekítve.

Mennyi lehet a max. amit még egészségesen elbír?



2018. jan. 15. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs feltekerve, akkor valószínűleg nem lesz gond magával a kábellel. A csatlakozó olvadhat meg, ha hibás, szerintem az a gyakoribb. Ráírva nincs egyébként?
2018. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ezt nem tudom, még nem foglalkoztam vele. :)

Ma, ha hazaérek mindenképp megnézem.

2018. jan. 15. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
2,5-ös réz 9 ampert simán elbir hosszútávon, és max. 20A-rel merném terhelni hosszútávon, ha tényleg minőségi a cucc.
2018. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kábeled a "B" csoportba tartozik:

[link]

2018. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!