Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért vannak mindig mac-...

Miért vannak mindig mac- macbook leárazások?

Figyelt kérdés
Nincs rá kereslet és leárazza minden bolt vagy mi értelme van ennek? Vagy nem szoktak lenni mindig?:D
2018. jan. 16. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de talán mert normális ember nem vesz vackokat csak a kockák kockulásra...
2018. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy néztem, mostanában sok olyan leárazás van, hogy hetekig-hónapokig mondjuk 99 999 Ft egy termék, és akkor annyit csinálnak, hogy rádobnak egy olyan címkét hogy: "119 999 helyett most csak 99 999 Ft". A legdurvább amit láttam az az volt (mondjuk ez élelmiszer boltban volt), hogy egyik napról a másikra közel másfélszeresére nőtt egy termék ára az "akciónak" köszönhetően.
2018. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok első🤝

Második erre én is gondoltam már, érdekes :DD

2018. jan. 17. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!