Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az apple az hogy nem megy...

Az apple az hogy nem megy csődbe? Kijött az új imac pro és 2 millió huf.

Figyelt kérdés
Ezt komolyan nem értem, ezeket tényleg megveszik ennyiért? Az új iphone X 450.000 Huf. Kijött az új imac pro, 2.000.000 Huf, Apple notebook-ok 700-800.000 Huf. Tényleg ezekért kiadnak ennyi pénzt??
2018. jan. 21. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Kiadnak. Mert akinek almás terméke van az egy külön kaszt. És a kasztba tartozni jó. Olyan jó, hogy minden pénzt megér. Az érzést fizeted meg nem a terméket. Erről szól az Apple marketing is. Ez olyan mint a BMW érzés, vagy sorolhatnám.
2018. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát igen, csóróknak, munkanélkülieknek, operátoroknak, stb. nem való ez, de aki tanult, amikor kellett, annak van jó munkája, és nem jelent gondot kifizetni neki.
2018. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2-as.


Aha.


ja.

2018. jan. 21. 19:24
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom jelentős mennyiségben adnak el cégeknek, olyan vállalkozásoknak (pl. filmgyártó cégek), ahol fontos az erős, stabil hardver. Ez meg sem fordult a fejedben, mi!?
2018. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is csak így tudom elképzelni, pl egy Audi vagy Mercedes vagy egy Shell vesz mondjuk vezetőknek imac-et vagy iphone X-et, mint premium.
2018. jan. 21. 19:52
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, hány éves vagy?
2018. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

Egyelőre még megvan a vevőköre, amit nem feltétlenül a józan ész irányít, de ez mindegy is.

De igazából az egyik lelkes hozzászóló tenyérbemászóan irritáló, lenéző stílusa miatt írtam ide. Éppen tegnap hallgattam egy beszélgetést Horváth Andrással(handras). Apple fun volt és a termékeik forgalmazásával foglalkozott egészen a közelmúltig. Befejezte, mert már nem tudott azonosulni a cég üzletpolitikájával, az irreálisan túlárazott termékeivel. Csóró? Munkanélküli? Nem ért hozzá?

[link]

[link]

Szóval, 2. elmégy te a..... (többit privátban)

2018. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Akkor kapcsoltam ki, 30 másodperc után ezt a videót, amikor a "nem tudom" szavakat "nem tom"-nak ejtette. Egy ilyen ember, aki beszélni sem tud rendesen, az anyanyelvén, ne ossza az észt nekem, nem csak az Appleről, semmiről. :)
2018. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Ez különböztet meg minket, értelmiséget, tőletek, proliktól. Több más mellett még beszélni sem tudtok rendesen. Nálatok a "tudom" "tom", a "miért" "mér", stb. Ezek vagytok ti.
2018. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Az értelmiség fogalmát csak beszennyezed magaddal. Szerencsére az nem azonos veled.
2018. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!