Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok nyomtatni ha nem...

Hogyan tudok nyomtatni ha nem akar kapcsolódni az internetre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. van egy canon mx475 nyomtatóm és mióta új lett az internetünk se telefonról se gépről nem tudok vele nyomtatni mert mem ismeri fel. mikor elkezdem vele keresni a hálózatot azt írja csatlakoztatva aztán pedig srhol nem találom a nyomtató(magyarul nem jelezi).

most is ki írta hogy csaktakoztatva de még sem tudok vele nyomtatni. kérlek segítsetek 😕



2018. jan. 24. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Újraindítás nem segít?

Amúgy vezetékkel biztos össze lehet kötni géppel, ha netán nem lenne megoldás hozzá.

2018. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy műszaki zseni,nem tudom, azt próbáltad-e, hogy előbb letöltöd, és akkor simán a gépről nyomtatod. Mert azt írod, hogy internetről akarsz nyomtatni. Mármint , én így értelmezem; hogy akkor nem a netről lévő dolgot azt simán tudhatna. Ha viszont úgyse megy, akkor én nemtom, mert amúgy nem értek hozzá, csak idetévedtem.
2018. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*ja amúgy lehet, hogy valami eszközt kell hozzá telepíteni, nem tudom, azokat hívják-e illesztőprogramnak. Hátha azzal menne.
2018. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, nem nem a netről szeretnék amúgy nyomtatni csak nincs kábele a nyomtatónak

elavult volt az illesztőprogi🤦🏼

de rájöttem a hibára kinyomtattam a beállításat stb stb és megvan mostmàr 😘

2018. jan. 24. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!