Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol találok Whirlpool 640 es...

Marinics kérdése:

Hol találok Whirlpool 640 es mosógéphez magyar nyelvű használati utasítást?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A neten.

Google a barátod.

Beírtam, hogy: whirlpool 640 pdf

A legelső találat a whirlpool támogatási oldala, ahol használati utasításokat lehet letölteni.

Keresés modell alapján, ide írd be, hogy AWG 640.

Utána válaszd ki a AWG 640-2/WP modellt (másiknál nincs találat) és ott lesz egy csomó leírás több nyelven. Válaszd ki a magyart, töltsd le, kész.


Direkt nem teszem be a pdf linkjét, mert nem bírom, amikor valaki semmit nem hajlandó tenni azért, hogy megtaláljon valamit.

2018. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Google valóban a barátom de te nem.

Hogy gondolhatod valakiről hogy azt amit te javasolsz már

nem zongorázta végig és ennek ellenére nincs magyar felhasználói kézikönyv. Próbálj kicsit önzetlenebb lenni.

2018. jan. 26. 07:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy végigzongoráztad, ne hazudj!

Nekem kb. feleannyi időbe telt megtalálni a magyar nyelvű leírást, mint beírni a válaszomat. A leírás itt van lementve a gépemen, csak azért, hogy be tudjam bizonyítani, hogy szándékosan bénázol.

Legalább arra vedd a fáradságot, hogy szóról szóra végigcsinálod, amit leírtam.

Akkor mégegyszer:

www.google.hu

beírod, hogy whirlpool 640 pdf

A legelső találat:

Whirlpool Hungary - Üdvözöljük az Ön háztartásigép- gyártójánál

rákattintasz

Itt: keresés modellszám alapján ablakba beírod: AWG 640

A keresés gombra kattintás után lesz két link.

Erre kattintasz:

AWG 640-2/WP

Feldob egy csomó találatot.

Fentről az ötödik sor a "HU" vagyis magyar PDF. Rákattintasz, és megnyitja a böngészőben a pdf-et.

Vagy rákattintasz jobb egérgombbal a linkre, és a "hivatkozás mentése más néven"-re kattintva lemented a pdf-et a saját gépedre, és kinyomtatod acrobat readerrel.


Akkor hőzöngj, ha ezt végigcsináltad.


"Ne halat adj az éhezőnek, hanem tanítsd meg halászni!"

Ezt próbáltam, de te taníthatatlan vagy.

Nem fogom megosztani a linket, és kérem, hogy más se tegye. RÉg találkoztam ilyen megátalkodottan tehetetlenkedő hozzáállással, mint a kérdezőé.

2018. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!