Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kidobott elektronikai eszköz...

Kidobott elektronikai eszköz gyűjtő hely, ahonnan lehet elvinni dolgokat Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretnék elektronikával foglalkozni, javítani, alkotni, de nem szeretnék több ezer forintot kiadni "elromlott" termékekért online webshopban, ha nem szükséges.

2018. jan. 28. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt akkor tudnád megoldani ha mondjuk szóró lapot dobnal hogy ingyen elvinnéd a rossz elektronikai cuccokat. Bár az emberek nem szívesen adják még így sem.

De lomtalanításnál szerintem lenne alkalmad ilyeneket össze szedni

2018. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer mesélték, hogy media m "bolt" mögötti kukába gyűjtik-tehetnek emberek cuccot, de vinni is lehet gondolom ,mint a méh telepeken...persze, lehet ez csak mese...nem tudom.
2018. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!