Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Full fekete képernyő?

Full fekete képernyő?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek!

Tegnap láttam itt egy hasonló kérdést de ma már nem találom ezért gondoltam kiírom én is, mert kb ugyanezzel a problémával küzdök kisebb eltérésekkel! Adott a helyzet hogy szeoen nyugodtan gépezek amikor is teljes hirtelenséggel bafagy a képernyő majd nem sokkal később el is sotetult. Kikapcsoltam a monitort majd vissza de a probléma nem szűnt meg. Kikapcsoltam a gépet a hátul lévő gombbal majd vissza... A képernyő újra feltűnt gondoltam baj nincs minden megoldodott.. Aha..persze.. Amint ramentem a böngészőre már be sem hozta hanem egyből jött a fekete képernyő. A kurzor továbbra is látszott. Kikapcsoltam majd vissza a gépet.. Az ikonok osszefolytak félig volt csak képernyő. Na mondom hurrá pont jókor történt ez is. Utánanéztem mégis mi lehet ez. Valami fekete halálról olvastam aminek jelei hasonlóak az enyémekhez. Valóban ez lenne? Mit tanacsoltok? Mindenképp szerviz téma vagy valamit én is tudok tenni? Nem igazán értek a gépekhez úgyhogy alapból hátrány ez nekem. Segítsetek mi ez es mit tudok tenni?



2018. jan. 28. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ez segít: Windows 10em van már elég régóta!
2018. jan. 28. 18:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges , hogy az egyik kártyával van a gond ? Esetleg a grafikai kártyával? Próbáld meg hogy beviszed szervízbe aztán ott segítenek neked
2018. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szvsz haldoklik a videókártyád. Csökkentett módban megy rendesen?
2018. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom mi az a csökkentett mód vagy hogy hogyan lehet előidézni... Én nagyon hülye vagyok ezekhez sajna...
2018. jan. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!