Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Esküvői meghívót milyen...

Esküvői meghívót milyen nyomtatóval nyomtatják?

Figyelt kérdés
Kemény papírra milyen nyomtatóval lehet nyomtatni úgy, hogy ne gyűrje? Lehet relatív olcsón olyan nyomtatót venni, ami képes erre?

2018. jan. 31. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ipari felhasználásra szánt dolgok soha nem tartoztak az olcsó kategóriába.

Nyomdai munkára alkalmas gépeket penzkeresésre találták ki. Drága a beszerzés, drága a karbantartás.

2018. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz miért kerül annyiba? Mert a szemét szolgáltatók vérszemet kaptak az e-betűs szótól? Ne haragudj, de ha nem tudod megkeresni hogy az adott papír milyen négyzetméterenkénti tömeggel rendelkezik és utánajárni annak, hogy milyen nyomtatók képesek ilyen papírra nyomtatni, akkor kivitelezni sem fogod tudni az adott feladatot!
2018. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy sajnálom, akik házilag szenvednek ilyenekkel, miközben egy csomó digitális nyomda van, akik erre is lennének kitalálva. Épp ma gyártottam meghívót, 150 Ft/db áron, gyönyörű fémgőzölt papírra. Megvolt 10 ezer forint alatt, a hajtásnál szépen meg is biegeltük. De szerintem próbáld meg a Tescos 18 ezer forintos nyomtatóval, hátha... persze nem lesz jó.
2018. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak, én egy Xerox 700-assal nyomtatom. Használtan szerintem 2-3 millió között találsz, újonnan a többszöröse volt.
2018. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. febr. 3. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!