Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Google Play Zenéről lehet a...

Google Play Zenéről lehet a letöltött számokat/albumokat átmásolni pendrivera?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogyan?

2018. febr. 1. 16:55
 1/4 Nagymark67 válasza:

Helló!

Hogyha jól emlékszem akkor nem lehet,de azért próbáld meg!


(^-^)

2018. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joules83 válasza:

A Google Play lévő információk alapján csak elméletileg lehetséges:


"Lejátszási információk

Az Android 4.0 vagy újabb és iOS 7.0 vagy újabb rendszereken futó Google Play Zene alkalmazáson keresztül, illetve MP3-fájlok számítógépedre történő exportálásával, majd bármely MP3-kompatibilis zenelejátszóban történő lejátszással."

Azaz ha megvetted az albumot, (vagy csak 1-2 dalt) akkor exportálhatód, de csak HA találsz ilyen menü pontot, de ilyen én nem találtam.

A legfurcsább, hogy telefonon meghallgathatód a zenét, de másik eszközön (pl. tablet) már nem annak ellenére, hogy ott is ugyanaz a Google fiók van beregisztrálva.


ui:

Természetesen, havi díjas előfizetés esetén ami 1490Ft/hó és minden az áruházban lévő zenére vonatkozik ott nincs opció, mivel az előfizetési idő után már nem legális az mp3 megléte.

2018. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. febr. 10. 06:54
 4/4 Joules83 válasza:

Kétféle letöltés van az egyik a

I. Google Play programmal, ilyenkor az MP3 kódoltan kerül fel az SD kártyára, és csak Play programmal játszható le, ezért akárhányszor letöltheted bármely olyan eszközre ahová a GoogleAccounttal be vagy jelentkezve (kiv. SmartTV)


II. A böngészőben futó Play on-line felületéről tudod letölteni a megvásárolt zenét, de CSAK max. 2 letöltés engedélyezett. Ekkor már független a mp3 a Play rendszertől.


Letöltés:

1. Belépsz a Google Fiókba.

2. A 3x3 négyzetes ikonra kattintva az "Egyéb" opciók után a "Továbbiak a Google-tól" szövegre kattint megjelenő ablakban megkeresed a "Google Play Music" bejegyzést.

3. Klikk "Get Started" -> "Use on Web"

4. Elindul az On-Line felület és itt ki kell választani elsőként az albumot majd számot.

5. Időtartam előtti három pontra kattintva feljön egy újabb menü melyben már benne van az LETÖLTÉS lehetősége.

De egy dalt csak 2x tölthetsz le. (Hogy a 2. letöltés után törlődik-e Play katalógusból azt nem tudom.)

2018. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!