Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik ecigi éri meg jobban?...

Melyik ecigi éri meg jobban? Aspire Zelos 50w vagy Eleaf Pico 75w?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 2 külön világ a kettő legalábbis szívás szempontjából, viszont az íz visszaadásra lennék kíváncsi illetve a gőz mennyiségre.

De ha tudtok jobb készüléket akkor 25 ezer magyar forinting leírhatjátok azokat is.


Azt vegyétek figyelembe hogy nem most kezem először régebben egy 20w-os istickem volt nautilus tankkal az már kevés volt.



2018. febr. 8. 00:29
 1/1 anonim válasza:
Szia, bocsi ha későn írok! 25 e. ft-ből semmiképpen se magyar oldalról rendelj, ugyanis nagyjából ugyanaz a minőség mint más külföldi oldalról, csak rádobják a + árakat, tudom ajánlani a fasttech oldalát, ahol ugyanolyan minőségű tárgyakat kapsz, közel fele annyi áron. 25e forintból simán össze tudsz rakni egy kitet, attól függően, hogy MTL vagy DL-ben használnád. Ha szájból tüdőre, azaz MTL-ben akkor tudom ajánlani az eleaf invoke modot, ehhez szükséged lesz 2 akksira, 18650-esre, erre a tank mondjuk egy kayfun V5(kb 4500 ft) ha huzal+vattázni akarod, azaz otthon meg hekkenteni, ha porlasztózni akarsz akkor a legjobban magyar oldalról a Dvarw példányait tudom ajánlani, a legalapabb azt hiszem 10e ft. Ha DL-re azaz egyből tüdőre kéne akkor tudom ajánlani ugyaúgy az eleaf invoke-ot + rá egy limitless RDTA tankot, vagy a Smok alien kitet, a tfv4 vagy tfv8 tankkal! Remélem segíthettem! :)
2018. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!