Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kel letörölni a spyhunt...

Hogyan kel letörölni a spyhunter4-et?

Figyelt kérdés
virus irtót kereszem a gépemen...nem tudom miért.kiadta a spyhunter 4-et a googleba és én nem hogy utána olvastam volna hanem letöltöttem.Az ikonja nincs a laptop asztalon.megkerestem és letettem tálcára (mert asztalra nem tudtam).a laltopomon win 10 van és rájöttem hogy csak lassítja a laptopomat.Le szeretném törölni de nem tudom hogy kel mert nem tűnik el az ikon.Valaki segítene?

#törlés #virus okozó #spyhunter4
2018. febr. 8. 13:35
 1/6 szántóvető ***** válasza:

ne az ikont töröld hanem az alkalmazást.keresd meg a letöltések között (vagy ha máshova mented akkor ott)és onnan töröld.jó az iobit uninstaller progi is,bár ezzel is csak nő a gépen lévő programok száma.

vagy pedig chrome alatt letöltések menü,és ott van megjelenítés mappában-menüpont.

2018. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na ez az nem tudom hova mentette
2018. febr. 8. 14:49
 3/6 A kérdező kommentje:
na megtaláltam Enigma Software Group a mappa neve és nem lehet kitörölni azt irja zárjambe a programot hol ott nincs is bekapcsolva
2018. febr. 8. 15:06
 4/6 szántóvető ***** válasza:
nyilván a háttérben fut.nézd meg a feladatkezelőt.vagy ott az a progi amit írtam.
2018. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megvan a megoldás...Ezt egy isteni embernek köszönhetem bármilyen virust el lehet vele távólitani mindenkinek ajánlom.az isteni ember gyk-n lali51 [link]
2018. febr. 11. 02:57
 6/6 szántóvető ***** válasza:
a revo uninstaller nem vírusírtó,a spyhunter pedig nem vírus.de örülök hogy sikerült végre.
2018. febr. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!