Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen Di-Boxot ajánlotok...

Szebi006 kérdése:

Milyen Di-Boxot ajánlotok házi *stúdióba* zajszűrésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Milyen Di-boxot ajánlotok házi studioba?Mivel a gépem elektronikus zajt küld a hangszórókba és sehogy sem tudom megoldani,elvileg alaplap csere kéne de di-boxal olcsobb lenne.Sokan ajánlották az ART termékeit,de sajna nem értek ezekhez ezért irok ide!2 Drb Yamaha Hs7 hangszóró és egy Focusrite Scarlett 2i2 hangkártya csatlakozik a gépbe.A yamahák 6.3mm jack-el a hangkártyába,és a hangkártya pedig usb-vel az alaplapba!Elvileg földhurok keletkezett a gépbe,megprobáltuk erösebb jobb táppal,kiszedtük a tárhelyeket,a zaj ugyan ugy fent állt!Probáltam egy gyenge laptoppal,azon meg nem volt zaj!

2018. febr. 9. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jobbféle hangkártya kellene oda, egy di-box is segít bizonyos problémákon, de nem ezen.
2018. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Probáltam egy gyenge laptoppal,azon meg nem volt zaj!"

Tehát a hangkártya rendben, a hangszóró rendben, az asztali gép körül keresendő a probléma forrása.


"megprobáltuk erösebb jobb táppal"

Milyennel? Milyen volt benne eredetileg?

(Egyébként em az erősség a lényeg, hanem hogy milyen az 5V-os ágának a "zajossága": [link] )


Meg lehet próbálni, hogy a hangkártyát külön lineáris tápról hajtod meg: [link]

2018. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pontosan a táp nevét nem tudom,de olyan 24000ft körüli táp volt,egyébként a gépszerelő azt mondta hogy az alaplap lesz a gond.
2018. febr. 9. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!