Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » HP laptopomat Windows 10-et...

HP laptopomat Windows 10-et frissítettem és beszeretném kapcsolni de csak tölt és egy hiba üzenetet ír ki, hogy a Windows telepítő nem tudta befejezni a telepítést. A Windows rendszert telepítéséhez futás újra a telepítőt. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Nem lehet semmit se csinálni kikapcsolom majd be és újra ez... Egérrel nem tudom leokézni hisz még se jelenik -.-

Mkt csináljak??



2018. febr. 10. 17:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sík hülye vagyok ezekhez amiket most írsz. Tehát hogy jutok el a BIOS-ig és mi csinálok ott?
2018. febr. 10. 18:50
 12/15 AntZ ***** válasza:

Itt elmondanak érthetően mindent:

https://www.youtube.com/watch?v=AOTc8eWd78M

2018. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem indul és laptop, van egy pofonegyszerű módszer: kapd ki az akkut, várj egy kicsit, tedd vissza és kapcsold be. Ekkor megjelenik a BIOS, katt rá a csökkentett módra. Vagy pedig normálra, de akkor is le fog futni a Hibajavító. Ha rendszer-visszaállítást akar, engedélyezd. Nálam rendszerint a Microsoft cseszteti a gépet, a frissitésekkel, de így megoldható.
2018. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem indul és laptop, van egy pofonegyszerű módszer: kapd ki az akkut, várj egy kicsit, tedd vissza és kapcsold be."



Aha, tényleg? Mit gondolsz, a gombelem miért van a BIOS chipnél? Ezt a sok dilettánst, Édes Istenem! Miért szólsz hozzá, ha nem értesz a dologhoz???

2018. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jól van nem kell egymás vérét szívni már megoldódott
2018. febr. 12. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!