Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan alkalmazások amelyek ártalmas a számitogépet?

Figyelt kérdés

Mint például:Microsoft.NET framework 4.7.1 .

Realtek High Definition Audio Driver.

Adobe Shockwave player 12.3

WinRAR 4.00

7-zip 18.01

Szerintetek valamelyik karos lehet a gépnek?


2018. febr. 12. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem. Bu zi toolbarok, amikor telepít a sok dilettáns a böngészőjébe. Na, például azok károsak.
2018. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értm köszöm mert.nem tudom miért de amikor a google keresöt használom azt írja ki hogy az én hálozatombol szokatlan forgalmat észlelnek meg ilyenkor meg kérdezi vagyis ki orja hogy nem vagyok e robor.ilyenkor ezt miert irja ki.mit csináljak?
2018. febr. 12. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

"Realtek High Definition Audio Driver. "

Hangkártyához szükséges meghajtóprogram. Ha ilyen hangkártya van a gépedben akkor kell.


"Microsoft.NET framework 4.7.1"

.NET-ben írt programok futtatásához szükséges.


"Adobe Shockwave player 12.3 "

Adobe Directorban készült tartalmak futtatásához. Nincs sok, szóval nem feltétlenül szükséges.


"WinRAR 4.00

7-zip 18.01"

Ezek tömörítőprogramok. Ezek közül csak az egyik kell.

A WinRAR (aminek van újabb verziója, az 5.50) shareware, megvásárlásért nyaggat, a 7Zip meg nyílt forrású és ingyenes.

2018. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!