Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebay-en ha már megrendeltem...

Ebay-en ha már megrendeltem egy terméket és ki is fizettem akkor plusz postaköltség már nem lehet ugye?

Figyelt kérdés

A csomogom státusza mellett ott van hogy fizetve és elküldve a megrendelőnek (PAID, SHIPPED).

Olyan nem fordulhat már elő hogy például a postásnak fizetni kéne ugye?



2018. febr. 12. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Összesen csak annyit kell fizetnem ami a check-out-nál van ??
2018. febr. 12. 21:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2018. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 acelsziv ***** válasza:
100%

Értékfüggően rárakhatnak vámot. És ha vámolnak akkor az áfát is rárakják plusz a posta is felszámol némi vámolási kezelési költséget.

De kis szerencsével átcsúszik.

2018. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos összeg felett kell fizetned áfát vagy vámkezelési díjat is, ha az EU-n kívülről rendelted.
2018. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az Eu-n kívülről rendeltél, kerülhet rá ÁFA illetve vám.

Bővebben:

[link]

2018. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ honan és mit rendeltél ,kinábol telefont akkor valoszinüleg vám és áfát is kell pluszba fizetned postásnak,ha csak egy gumilabdát kinábol akkor semmit nem kell fizetned pluszba .
2018. febr. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ment a zöld pipa

egy 2100 Ft os tablet tokrol van szó egyébként, nem egy nagy összegű dolog csak a minap megneztem hogy mikorra várhato a csomagom és ott volt hogy a termék amit rendeltem meg mindig elérhető csak már ilyen 100 font plusz posta költség volt mellé írva de amikor én vettem akkor free shipping volt és hirtelen megijedtem ezért jött ez a kérdés

2018. febr. 13. 13:11
 8/8 acelsziv ***** válasza:
Még vámhatár alatt van. A mostani kiírâs miatt ne aggódj. Te kifizetted rendben vagy.
2018. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!